1. BTM RSST 21/22

09.10.2021

V sobotu devátého října uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně úvodní turnaj Bodovacího Turnaje Mládeže našeho Regionálního Svazu. Pořadatelem pěti turnajů jsou z pověření Komise Mládeže RS oddíly stolního tenisu TJ Liběchov, TJ Neratovice a TJ Sokol Všetaty. Na BTM jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají 4 nejlepší výsledky z 5 turnajů okruhu turnajů okresu Mělník.

Sokolovna byla svědkem tvrdých bojů o první body v premiéře seriálu turnajů a naši hráči si vedli velmi dobře. Všetatský oddíl vybojoval celkem čtyři umístění na stupních vítězů a to i přesto, že měl účast jen dvou starších kategorií U15 a U17.

První místo v kategorii U11 vyhrál Matěj Nedbal před druhým Tadeášem Hnátkem oba TJ Neratovice a třetím Lukášem Olmerem z TJ Sokol Dřínov.

První místo v kategorii U13 získal Kristián Fikejs z TJ Dynamo Nelahozeves, druhé místo Adam Kovařík z TJ Neratovice a třetí místo Pavel Frydrych z SK Liběchov.

První místo v kategorii U15 brala Bartoníčková Lucie před svou oddílovou spoluhráčkou Kůsovou Adélou. Třetí místo obsadil František Štich, hráč rovněž z oddílu TJ Sokol Všetaty, který ale o svém umístění nevěděl a ignoroval předávání cen. 

První místo v kategorii U17 opanoval Václav Kopecký z TJ Sokol Všetaty před druhou Marií Rozálií Feriovou z TJ Sokol Dřínov. Třetí místo uhrál Patrik Koudelka z TJ Dynamo Nelahozeves.