1. GP 22/23

24.09.2023

V neděli dvacátého čtvrtého září se v hamerském areálu uskutečnil úvodní turnaj Grand Prix, kategorií U19 a U13, který odstartoval seriál turnaj Pražského svazu stolního tenisu v sezóně 2023-2024. Z našeho oddílu se zúčastnil turnaje v dorostenecké kategorie Adéla Kůsová, Soňa Trnková a Matěj Kulíšek. V kategorii U13 nás reprezentovala Julie Hančová.

V turnaji A kategorii U13 vyhrál Filip Bednář (SK DDM Kotlářka Praha) Druhé místo obsadil Jáchym Bašta (TTC Praha) Třetí místo vybojoval František Tlustý (TTC Elizza Praha). Julie Hančová v turnaji B postoupila z šestičlenné skupiny z druhého místa a čtyřmi výhrami. Ve finálové skupině znovu čtyřikrát vyhrála a zaznamenala jedinou prohru s vítězkou turnaje Klárou Šálenou ze Sokolu Mnichovo Hradiště. Při své premiéře tak Julie obsadila druhé místo a zajistila postup do turnaje A.

První místo získal v turnaji A kategorie U19 Filip Kaucký (SK DDM Kotlářka Praha). Na druhém místě skončil Michal Procházka (SK DDM Kotlářka Praha) a třetí místo ukořistil Lukáš Elicer (STC Slaný). Z našich hráčů se Adéla Kůsová umístila v turnaji A na celkovém 16 místě. V turnaji B se Matěj Kulíšek probojoval až do finále Útěchy, ve které obsadil druhé místo a Soňa Trnková 22 místo.