1. LKST 21

05.07.2021

Příprava na pátou sezónu mládeže všetatského oddílu stolního tenisu pokračovala prvním letním kempem ve všetatské sokolovně v termínu 02.7. - 05.7. 2021. Čtyřdenního tréninkového kempu se zúčastnilo společně s oddílovým trenérem celkem jedenáct mladých hráčů: Adéla Kůsová, Lucie Bartoníčková, Rozálie Fériová, Tomáš Jablončík, Václav Kopecký, Štěpán Chloupek, Matěj Kulíšek, František Štich, Johana Vítová, Jakub Kavala a Ondřej Judák. Cílem prvního kempu bylo zaměření na rozehrávku z kontru, pravidelné kombinace a kondiční přípravu všeobecného rozvoje.

V sobotu a neděli se trénovalo dvoufázově, první jednotka byla od 9:00 do 12:00 a druhá jednotka od 14:00 do 17:00 hodin. Počáteční páteční a poslední pondělní jednotka byla pouze jednofázová. Základní pitný režim, snídaně a večeře zajistil pořadatel kempu. Ráno byl připraven švédský stůl v zasedací místnosti a večer se venku opékali buřty, nebo se grilovalo maso. Obědy si zajišťovali mladí hráči sami. V sokolovně je nově k dispozici bufet, ve kterém jsou chlazené nápoje a možnost udělat si polévku, nebo čaj.

Po pátečním podvečerním tréninku zůstali hráči spát v sokolovně. Děvčata spala v horní místnosti bývalého sport baru a chlapci spali v dolních přísálí. Tréninkové bloky zahrnovali rozcvičení, rozehrání z pozice, hraní kombinací, fyzickou přípravu a kompenzační cvičení. V sokolovně je rekonstruovaná šatna, která je vybavena sprchami s teplou vodou.