2. BTM RSST 23/24

16.12.2023

Šestnáctého prosince uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Vánoční turnaj, v pořadí druhou akci seriálu Regionálního Bodovacího Turnaje Mládeže.

Na BTM RSST Mělník jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

Neúčast a nevyvážená úroveň hráčů regionu na bodovacích turnajích je způsobena rozdílností a zvyklostmi v oddílech. Za připraveností hráčů po stránce výkonnosti stojí vždy trenér, ale ve většině oddílů v našem regionu jsou trenéři jen vedeni formálně na papíře.

Vítězem kategorie U13 se stal po finálovém obratu 0:2 Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty), Druhou pozici obsadila Julie Hančová (TJ Sokol Všetaty). Třetí medailový post patří Zuzaně Múčkové (TJ Sokol Všetaty).

Kategorii U15 vyhrála bez prohry Zuzana Andrejsová (Zomka Nymburk). Druhé místo obsadila Petra Suková (TJ Sokol Všetaty). Třetí místo vybojoval v pátém setu Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty).

Vítězství v kategorii U19 brala znovu Soňa Trnková (TJ Sokol Všetaty) před druhým finalistou Matějem Kulíškem (TJ Sokol Všetaty). Velkým překvapením bylo třetí místo Petry Sukové (TJ Sokol Všetaty).

Regionální Bodovací Turnaje Mládeže v sezóně 2023- 20224 představují skvělou příležitost pro mladé stolní tenisty ukázat své dovednosti a získat cenné zkušenosti.

Každá ze čtyř věkových kategorií má svou specifickou úroveň dovedností a věkový limit. Tato rozdělení umožňují hráčům soutěžit s vrstevníky a rozvíjet své schopnosti na odpovídající úrovni.