2. BTM RSST 21/22

12.02.2022

V sobotu dvanáctého února uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně druhý turnaj Bodovacího Turnaje Mládeže našeho Regionálního Svazu, jako náhradu za zrušený Vánoční turnaj v Liběchově. Na BTM RSST jsou udělovány body podle umístění a do celkového pořadí se započítávají čtyři z pěti nejlepších výsledků. Počet startujících na turnaji byl ovlivněn probíhajícími jarními prázdninami, ale slabší účast byla kompenzována kvalitou soupeřů. Sokolovna byla svědkem úporných bojů o další body v okresním seriálu turnajů a naši hráči si vedli znovu velmi dobře. Všetatský oddíl vybojoval celkem šest umístění na stupních vítězů ve třech kategoriích.

V kategorii U11 nejmladších žáků vyhrál první místo Michal Varhulík (TJ Dynamo Nelahozeves), před Julii Hančovu a Františkem Pálou (oba TJ Sokol Všetaty)

První místo v kategorii U13 mladších žáků získal Pavel Frydrych (SK Liběchov), druhé místo bral Adam Kovařík (TJ Neratovice) a třetí se umístil Šimon Skala (TJ Kralupy).

První místo v kategorii U15 starších žáků získala Adéla Kůsová před svým oddílovým spoluhráčem Matějem Kulíškem a třetím Františkem Štichem (všichni TJ Sokol Všetaty).

První místo v kategorii U17 dorostu opanoval Tomáš Kovařík (TJ Neratovice), před Patrikem Koudelkou (TJ Dynamo Nelahozeves) a Markem Přibylem (SK Zomka Nymburk).

V kategorii U19 juniorů zvítězil Pavel Hurdálek před Tomášem Kovaříkem (oba TJ Neratovice). Třetí místo uhrál domácí Václav Kopecký (TJ Sokol Všetaty).