2. BTM RSST

03.12.2022

Třetího prosince uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Vánoční Turnaj, druhou akci seriálu Bodovacího Turnaje Mládeže. Pořadatelem všech pěti turnajů je pro sezónu 2022-2023 je právě nás oddíl. Na BTM jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

První místo v kategorii U11 vyhrál Grigoriadi Alexandr před svým oddílovým spoluhráčem Adamem Nedbalem (TJ Neratovice) a třetím Františkem Pálou (TJ Sokol Všetaty).

První místo v kategorii U13 získal Pavel Frydrych, druhé místo obsadil František Pála a třetí místo bral Jonáš Luzar (všichni TJ Sokol Všetaty).

První místo v kategorii U15 získala Tereza Vyvialová (TJ Sokol Všetaty), když dokázala ve finále porazit Adama Kovaříka (TJ Neratovice). Třetí místo obsadil Šimon Špaldoň (TJ Neratovice).

První místo v kategorii U19 vyhrál Matěj Kulíšek před Františkem Štichem a Štěpánem Chloupkem (všichni TJ Sokol Všetaty).

Stolní tenis je oblíbeným sportem mezi mládeží a každoročně se konají turnaje, které dávají příležitost mladým talentům ukázat své dovednosti. Letošní druhý ročník Regionální Bodovací Turnaje Mládeže ve stolním tenise pro mládež v našem regionu je plný vzrušujících zápasů a napínavou podívanou.