2. LKST 23

20.08.2023

Letní kemp ve Všetatech je pětidenní oddílové soustředění mládeže, který náš klub pořádá už pátým rokem během prázdninové soutěžní přestávky. Druhý kemp proběhl v termínu od neděle šestého srpna do pátku jedenáctého srpna a byl dalším dílem přípravy naší mládeže na sezónu 2023/2024.

Soustředění se zúčastnilo společně s oddílovým trenérem Davidem Fraňkem celkem deset nadějných hráčů: Matěj Kulíšek, Adéla Kůsová, Pavel Frydrych, Jonáš Luzar, František Pála, Šimon Klein, Petra Suková, Zuzana Múčková, Štěpán Chloupek a Johana Vítová.

Cílem druhého kempu bylo zaměření na pohyb nohou v prostoru a zlepšení úderů v pravidelných a nepravidelných kombinacích.

Od pondělí do pátku se trénovalo dvoufázově. První jednotka byla od 9:00 do 11:30 a druhá jednotka od 14:00 do 16:30 hodin. Večerní program byl sestaven z hraní raketových sportů, badmintonu a piklebalu.

Hráči si užili velkou porci tréninku, kondičních tréninků, sportů, zábavy a závěrečného turnaje, ve kterém se stal vítězem Pavel Frydrych před Jonášem Luzarem a Petrou Sukovou.