2. VC CST 22/23

22.10.2022

Za účasti čtyřiceti tří hráčů proběhl druhý turnaj Velké ceny CST Ďáblice, kterým bylo Grand Prix TTC Praha. Kategorie U13 a U11 se hrály společně, hráčů U11 bylo pět a U13 bylo 10, celkem tedy 15 hráčů. Kategorii U13 vyhrál Ernesto Příhonský z TJ Sokol Roztoky před naším Pavlem Frydrychem z TJ Sokol Všetaty a Matějem Hlochem z TJ Sokol Roztoky. Z této kategorie bylo vyhodnoceno i pořadí hráčů U11. Tuto kategorii vyhrál náš František Pála z TJ Sokol Všetaty před Dominikem Navrátilem z TTC Praha a Václavem Svojtkou z Kotlářky Praha. Souběžně se hrála kategorie U15, ve které startovalo 13 hráčů. V této kategorii jsme neměli zastoupení a vítězem se stal Ondřej Šťastný z TJ Neratovice před Vojtěchem Horčákem z TTC Klánovice a Vojtěchem Králem z SK Zomka Nymburk. Odpoledne se odehrála pouze kategorie U19, ve které sešlo patnáct hráčů. Tuto kategorii vyhrál Tomáš Jablončík z TJ Sokol Všetaty před Františkem Štichem z TJ Sokol Všetaty a Rozálií Feriovou z TJ Sokol Dřínov. Z oddílu TJ Sokol Všetaty obsadil čtvrté místo Matěj Kulíšek, šesté místo Soňa Trnková a sedmé místo Jakub Kavala.