20. RPŽ 21/22

23.03.2022

Ve středu 23.03.2022 měli odehrát obě dvě žákovská družstva ze Všetat posledního kola soutěže v domácím prostředí, ale utkání našeho TJ Sokol Všetaty "A" proti TJ Kralupy bylo skrečováno na žádost hostujícího družstva. Svým souhlasem jsme přijali včasné oznámení s vyjádřením hostů k neúčasti v utkání. A protože poslední soutěžní kolo nelze odkládat, přijali jsme nabídku kontumace ve prospěch družstva.

Druhý náš žákovský tým TJ Sokol Všetaty "B" nastoupil proti SK Liběchov. V základu chyběla Tereza Vyvialová a Martin Plešingr. A tak musela nastoupit Adéla Kůsová, která sice vyhrála všechna svá utkání bez ztráty setu, ale na vítězství týmu to znovu nestačilo. Všetatská dvojice Ondřej Judák a Jan Pomrhonc prohrála debla a pak už jeden bod přidal jen Ondřej Judák nad Pavlem Frydrychem. Hosté se radovali z vítězství 4:6. Body domácích: Kůsová Adéla 3:0, Judák Ondřej 1:2, Pomrhonc Jan 0:3, body hostů: Ryšavý Jiří 2:1, Vítová Johana 2:1, Frydrych Pavel 1:2.

Regionálního přeboru staršího žactva okresu Mělník sezóny 2021/2022 proběhlo domácí oslavou titulu Přeborník okresu družstvo TJ Sokol Všetaty "A" ve složení: Lucie Bartoníčková, Matěj Kulíšek, František Štich a Jakub Kavala. Dominantní postavení v soutěži stvrzoval osmnácti bodový náskok Áčka před druhými Neratovicemi. TJ Sokol Všetaty "B" ve složení: Adéla Kůsová, Tereza Vyvialová, Ondřej Judák, Martin Plešingr a Jan Pomrhonc skončilo na předposledním pátém místě soutěže.

V celkovém hodnocení úspěšnosti dvouher jednotlivců soutěže se na prvním místě umístil Matěj Kulíšek před druhým Františkem Štichem. Dle ratingu jednotlivců se v žebříčku na prvním místo umístil Matěj Kulíšek. Na třetím místě skončil František Štich a na sedmém místě Tereza Vyvialová.V celkovém hodnocení úspěšnosti dvouher jednotlivců jednotlivců se v žebříčku na prvním místo umístil Matěj Kulíšek. Na třetím místě skončil František Štich a na sedmém místě Tereza Vyvialová.