3. BTM RSST 21/22

29.03.2022

Poslední březnovou sobotu bojovali ve Všetatech o poháry nejlepší mladí hráči Mělnicka v pořadí třetím Bodovacím Turnaji Mládeže.

Vítězem dvouhry nejmladšího žactva v Jarním turnaji se stal Michal Varhulík (Dynamo Nelahozeves), který potvrdil roli favorita a v seriálu turnajů BTM vyhrál podruhé v řadě. Varhulík si v semifinále poradil s Nicol Šályovou (Sokol Dřínov) a ve finále přehrál Tadeáše Hnátka (TJ Neratovice). Třetí místo v kategorii U11 získal Adam Nedbal (TJ Neratovice).

Cenu pro nejlepšího hráče ve dvouhře mladšího žactva si odvezl Adam Kovařík (TJ Neratovice). Druhé místo bral zlepšeným výkonem Šimon Skala (TJ Kralupy), který vyřadil v semifinále nasazenou jedničku Pavla Frydrycha (SK Liběchov). V utkáni o třetí místo kategorie U13 porazil Frydrych dřínovského Rajtera.

Pořadí nejlepších tří kadetů se opakovalo z předchozího turnaje BTM. Kategorii U15 znovu ovládla Adéla Kůsová, před svými oddílovými spoluhráči, druhým Matějem Kulíškem a třetím Františkem Štichem (všichni Sokol Všetaty). Velmi překvapivým vítězem Útěchy se stal Tadeáš Skála (SK Liběchov).

Dvouhru společných kategorií U17 a U19 vyhrál Tomáš Jablončík (Sokol Všetaty), který se za stoly vrátil po dlouhé zdravotní pouze. Jablončík ve finále porazil Jindřicha Kebrleho (TJ Dynamo Nelahozeves). O třetí místo se utkal vedoucí hráč průběžného pořadí dorostenců Patrik Koudelka (TJ Dynamo Nelahozeves) s Rozálií Feriovou (Sokol Dřínov), která je aktuálně v žebříčku kategorie U17 na druhém místě. Úspěšnější byla dřínovská hráčka a bodově se tak přiblížila k vedoucímu Koudelkovi.