3. BTM RSST

08.01.2023

Osmého ledna uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Novoroční Turnaj, v pořadí už třetí Bodovací Turnaj Mládeže. Pořadatelem všech pěti turnajů je pro sezónu 2022-2023 je oddíl Sokol Všetaty. Na BTM jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

První místo v kategorii U11 vyhrál František Pála (TJ Sokol Všetaty)před Adamem Nedbalem (TJ Neratovice) a třetím Markem Kozlem(TJ Sokol Všetaty).

První místo v kategorii U13 získal Pavel Frydrych, druhé místo obsadila Petra Suková (Sk Liběchov) a třetí místo bral Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty).

První místo v kategorii U15 bral Adam Kovařík (TJ Neratovice) před Pavlem Frydrychem (TJ Sokol Všetaty) a Matyášem Musilem (TJ Neratovice).

První místo v kategorii U19 vyhrál Jan Krojidlo před svým oddílovým spoluhráčem Ondřejem Šťastným (oba (TJ Neratovice). Třetí místo uhrál Matěj Kulíšek (TJ Sokol Všetaty).

Městys Všetaty se staly potřetí v letošní sezóně dějištěm Regionálního Bodovacího Turnaje Mládeže ve stolním tenise. Turnaj je otevřený pro hráče kategorií U11, U13, U15 a U19 přilákal nejlepší talenty z celého regionu. Organizátoři se snažili vytvořit přátelskou atmosféru, která podporuje fair play a rozvoj sportovního ducha.