3. GP 23/24

19.11.2023

V neděli 5. listopadu 2023 se v areálu SK HAMR uskutečnil třetí turnaj Seriálu Grand Prix kategorií U11 a U15. Turnaje se zúčastnilo 52 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 19 v kategorii do 11 let. Na turnaji tentokrát startovali čtyři naši hráči v turnaji B kategorie U15, Pavel Frydrych, Petra Suková, Julie Hančová a Zuzana Múčková.

Z našich hráčů se umístil v turnaji B nejlépe Pavel Frydrych na medailovém třetím místě a kvalifikoval se tak do turnaje A této kategorie pro následující turnaj GP. Petra Suková obsadila 17 místo, Zuzana Múčková 18. místo.

V neděli 19. listopadu 2023 se uskutečnil v areálu SK HAMR třetí turnaj Grand Prix Pražského svazu stolního tenisu kategorií U13 a U19. Turnaje se zúčastnilo 50 hráčů a hráček v kategorii do 19 let a 37 v kategorii do 13 let. Na turnaji tentokrát startovali čtyři naši hráči, Dva hráči v kategorii U19 a dvě hráčky v kategorii U13.

V kategorii U13 turnaje A skončila na osmnáctém místě Zuzana Múčková. V turnaji B kategorie U13 vybojovala Julie Hančová krásné druhé místo a kvalifikovala se tak do turnaje A této kategorie pro následující turnaj GP.

V turnaji A kategorie U19 skončil Matěj Kulíšek na osmnáctém místě a v turnaji B stejné kategorie obsadil František Štich 12 místo.