4. BTM ČR 21/22

06.02.2022

Čtvrté kolo celostátního BTM ČR Divize B dívek kategorie U15 a U17 proběhlo o víkendu pátého a šestého února v branickém areálu Hamr.

V sobotních patnáctkách měl všetatský oddíl zastoupení v Adéle Kůsové a Lucii Bartoníčkové. Lucie prohrála ve skupině A s lhenickou Novotnou a Mikešovou ze Slavoje. Adéla prohrála ve skupině B s plzeňskou Sýkorovou, ale dokázala vyhrát nad chodovskou Kořínkovou a Rousovou ze Slavoje. V útěše dívek U15 vyřadila Lucie nejdříve kladenskou Toužimskou a pak lhenickou Březinovou, ale ve finále prohrála Lucie v těsném závěru pětisetové bitvy s chodskou Kořínkovou. Adéla si ve vyřazovací části pavouka poradila s Mikešovou ze Slavoje, ale v semifinále v pěti setech smolně prohrála se strakonickou Krejčovou. Turnaj dvouher dívek Divize B vyhrála Lucie Sýkorová z Plzně. Ve čtyřhrách obsadila dvojice všetatských děvčat skvělé třetí místo.

V nedělních sedmnáctkách se premiérově představila Adéla Kůsová. Ve skupině B Adéla prohrála s Kemlinkovou z Elizzy Praha a Čáchovou z Lub. V útěše dívek U17 pak Adéla vyřadila Jarošovou z Vyššího brodu a ve finále ubojovala lhenickou Březinovou.