4. BTM RSST 23/24

10.02.2024

V sobotu desátého února uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Zimní turnaj, kterým pokračoval seriál Regionálního Bodovacího Turnaje Mládeže. Na BTM RSST Mělník jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

Při malé účasti nejmladších žáků, se kategorii U11 sehrála společně s kategorií U13. Vítězem kategorie U13 se stal Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty). Druhou pozici obsadil jeho oddílový kamarád František Pála (TJ Sokol Všetaty). Třetí medailový post bral Vincent Vlk (Aero Odolena Voda), který byl také nejlepším hráčem kategorie U11.

Zlatou medaili získal v kategorii U15 Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty). Na druhém místě a stříbrný skončil Roman Tambovcev (TJ Neratovice). Bronzové třetí místo si pohlídala Petra Suková (TJ Sokol Všetaty)

Vítězství v kategorii U19 získal Matěj Kulíšek (TJ Sokol Všetaty) před druhým finalistou, Františkem Štichem (TJ Sokol Všetaty) a třetím Tomášem Skřipským (SK Liběchov).

Před závěrečným turnajem je v kategorii U13 jasné, že o celkové prvenství bude při shodě bodů bojovat Zuzana Múčková (TJ Sokol Všetaty) a Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty). Souboj o třetí místo bude svádět František Pála (TJ Sokol Všetaty) a Tadeáš Hnátek (TJ Neratovice).

Celkový triumf si v kategorii U15 asi velmi pravděpodobně pohlídá Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty). O druhé místo se budou přetahovat Petra Suková (TJ Sokol Všetaty) a Vojtěch Pecinovský (SK Liběchov). Při zaváhání jednoho z dvou výše jmenovaných se na třetí pozici budou snažit dostat Roman Tambovcev (TJ Neratovice) a Vojtěch Šimůnek (SK Liběchov).

V kategorii U19 se v rozhodne při shodě bodů mezi Soňou Trnkovou (TJ Sokol Všetaty) a Matějem Kulíškem (TJ Sokol Všetaty). Při účasti a jakémkoliv výsledku by měl Tomáš Skřipský obhájit třetí příčku v celkovém hodnocení seriálu.

Regionální Bodovací Turnaje Mládeže ve Všetatech v sezóně 2023/2024 jsou důležitou součástí rozvoje mladých stolních tenistů v okrese Mělník. Tyto turnaje umožňují mladým hráčům soutěžit na odpovídající úrovni a zlepšovat své dovednosti.