4. BTM RSST

11.03.2023

Jedenáctého března uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Zimní Turnaj už čtvrtou akci seriálu Regionálního Bodovacího turnaje Mládeže. Pořadatelem všech pěti turnajů je pro sezónu 2022-2023 je právě nás oddíl stolního tenisu ze Všetat. Na BTM jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

První místo v kategorii U11 vyhrál Adam Nedbal (TJ Neratovice)před Františkem Pálou a třetím Markem Kozlem (oba TJ Sokol Všetaty). První místo v kategorii U13 získal Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty), druhé místo bral Dan Dolanský (TJ Neratovice). Třetí místo získal Vojtěch Skřipský (SK Liběchov). První místo v kategorii U15 bral Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty) před Adamem Kovaříkem a Martinem Fafkem (oba TJ Neratovice). První místo v kategorii U19 vyhrál Jan Krojidlo (TJ Neratovice)před Štěpánem Chloupkem a třetím Matějem Kulíškem (TJ Sokol Všetaty).

Regionální Bodovací Turnaje Mládeže ve stolním tenise jsou nejen o soutěžení, ale také o podpoře a rozvoji mladých talentů. Organizátoři spolupracují s trenéry a oddíly, aby poskytli hráčům možnost získat cenné zkušenosti a vylepšit své dovednosti. Tyto turnaje je skvělou příležitostí pro mladé hráče okresu Mělník, aby se setkali s vrstevníky, navázali nová přátelství a vzájemně se inspirovali