4. RTŽAD 23

12.11.2023

Dne dvanáctého listopadu se konal čtvrtý turnaj žen a dívek Mělnického okresu k v herně Sokolu Libiš. Turnaje, kterou uspořádal a organizačně řídil Předseda komise mládeže Pavel Kovařík a Svatopluk Pour. Turnaje se zúčastnilo ve dvou kategoriích celkem osmnáct žen a dívek z Neratovic, Dřínova, Všetat, Mšena a Nelahozevsi.

Za oddíl TJ Sokol Všetaty se turnaje žen zúčastnila pouze Soňa Trnková. Ze dvou čtyřčlenných skupin postoupila Soňa ze třetí pozice první skupiny a ve vyřazovací části dokázala přehrát míšenskou Lakomou 3:2, ale v boji o finále naše hráčka prohrála z další mšenskou obranářkou 2:3. Soňa Trnková zopakovala loňské třetí místo, když porazila dřínovskou Chvojkovou 3:1. Vítězkou turnaje žen se stala po roce dřínovská Marie Rozálie Feriová

V souběžně hraném turnaji dívek startovaly za náš oddíl celkem čtyři hráčky, Laura Cibulková, Petra Suková, Zuzana Múčková a Julie Hančová. Ze dvou pětičlenných skupin postoupily mezi poslední čtyři tři naše hráčky. V oddílovém souboji o třetí místo byla šťastnější Julie Hančová a Zuzanu Múčkovou odsunula na nepopulární čtvrtou příčku. Petra Suková turnaj vyhrála, když porazila ve finále neratovickou Kylichovou bez ztráty setu.