4. STČOTM 21/22

06.03.2022

Středočeský svaz stolního tenisu uspořádal šestého března v pořadí čtvrtý bodovací turnaj Open Tour mládeže. Pořadatelem krajské bodovačky byl opět oddíl SKST Vlašim. V registru žebříčku přihlášených byla i šestice mladých hráčů ze Všetat. V divizi "C" nastoupila dvojice straších žákyň Adéla Kůsová a Lucie Bartoníčková. Dále v divizi "Fs" další dvojice starších žáků Matěj Kulíšek a Tereza Vyvialová. V divizi "Gs" nastoupil poprvé v krajském bodovacím turnaji dorostenec Václav Kopecký a starší žák František Štich.

V divizi "C" Adéla Kůsová pětkrát vyhrála a dvakrát prohrála. Adéla si znovu výsledkově polepšila, když skončila v Divizi na pátém a celkově třicátém sedmém místě.

Lucie Bartoníčková premiérově v divizi "C" předvedla skvělý výkon, když vyhrála čtyřikrát a prohrála třikrát. Celkově obsadila Lucie v Divizi postupové třetí místo a celkově třicáté páté místo.

Matěj Kulíšek v Divizi "Fs" předvedl velmi vyrovnaný výkon, když čtyřikrát vyhrál a třikrát prohrál. V divizi obsadil postupové třetí místo. Celkově se umístil se na osmdesátém třetím místě.

V stejné Divizi "Fs" Tereza Vyvialová zahrála tentokrát na svém maximu. Stejný počet tří výher a proher jí dostalo do finálové skupiny, ve které ji porazil o třetí postupové místo oddílový spoluhráč Matěj. V divizi tak obsadila Tereza skvělé čtvrté místo a celkově se umístila se na osmdesátém čtvrtém místě.

V divizi "Gs" nastoupil poprvé v krajském bodovacím turnaji Václav Kopecký a pouze jednou prohrál v pětisetovém utkání s vítězem Divize. František Štich skončil v divizi "Gs" na čtvrtém místě a celkově na devadesátém devátém místě série krajských turnajů mládeže.