4. VP RPD 23/24

04.11.2023

V sobotu čtvrtého listopadu uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně už čtvrtý ročník Všetatské pálky, který nese statut regionálního přeboru družstev kategorie U15. Akce se zúčastnilo šest tříčlenných žákovských družstev hrající soutěž staršího žactva Mělnického okresu. Své mládežnické týmy zde představily oddíly ze Všetat, Neratovic, Odolene Vody a Nelahozevsi. Z toho dvě družstva postavily Neratovice a Všetaty. Chybělo pouze družstvo z Liběchova.

Hrací systém turnaje byl každé družstvo s každým družstvem na dosažení třetího vítězného bodu jednoho z družstev. Systém, kterým se hraje v současnosti i Extraliga mužů.

Vítězem prestižního turnaje se stalo chlapecké družstvo ze Všetat ve složení: Pavel Frydrych, Jonáš Luzar, František Pála, které vyhrálo všechny svá utkání.

Druhé místo obsadilo chlapecké družstvo Odolena Voda ve složení: Tomáš Hanišák Lukáš Hanišák a František Novák, které prohrálo jen jeden zápas v poměru 2:3 s vítěznými kluky ze Všetat.

Třetí místo bralo dívčí družstvo ze Všetat ve složení: Zuzana Múčková, Petra Suková, Julie Hančová, které prohrálo dvakrát s družstva nad sebou a třikrát zvítězilo s družstvy pod sebou.

Nepopulární čtvrté místo obsadilo chlapecké družstvo z Neratovic ve složení Tadeáš Hnátek, Adam nedbal a Daniel Dolanský s dvěma výhrami a třemi prohrami.

Dívčí družstvo z Neratovic ve složení Tadeáš Hnátek, Adam nedbal a Daniel Dolanský skončilo na pátém místě s jednou výhrou a čtyřmi prohrami.

Na posledním šestém místě se umístilo oslabené družstvo Dynamo Nelahozeves ve složení: Michal Varhulík, Kamila Varhulíková, Daniel Adámik.