5. BTM RSST 23/24

09.03.2024

V sobotu devátého března uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Jarní turnaj, poslední akci pětidílného seriálu Regionálního Bodovacího Turnaje Mládeže.

Jarní  turnaj se nekonal pro kategorie U11 a U19 z důvodu nepřihlášení hráčů a nezájmů oddílů účastnit se s mládeží BTM RSST Mělník.

V kategorii U13 se sešlo celkem čtrnáct mladších žáků. Vyhrál favorizovaný Lukáš Hanišák (TJ AERO Odolena Voda) Druhé místo obsadila domácí hráčka Zuzana Múčková (TJ Sokol Všetaty). Třetí místo vybojoval Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty) nad Kateřinou Bubeníčkovou (TJ AERO Odolena Voda).

V odpolední kategorii U15 nastoupilo pouze osm starších žáků. Vítězem se stal Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty), který také s velkým přehledem ovládl už druhý ročník seriálu. Druhou pozici znovu obsadila dobře hrající Zuzana Múčková (TJ Sokol Všetaty). Třetí medailový post obsadil Vojtěch Pecinovský (SK Liběchov).

Na BTM RSST Mělník jsou udělovány body podle umístění v jednotlivých turnajích. Do celkového pořadí se započítali čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu bodovacího seriálu.

Celkovými vítězi tří kategorií se stali tito hráči:

Kategorie U13

1. Múčková Zuzana (TJ Sokol Všetaty)

2. Luzar Jonáš (TJ Sokol Všetaty)

3. Kinkalová Tereza (TJ Neratovice)

Kategorie U15

1. Frydrych Pavel (TJ Sokol Všetaty)

2. Pecinovský Vojtěch (SK Liběchov)

3. Šimůnek Vojtěch (SK Liběchov)

Kategorie U19

1. Trnková Soňa (TJ Sokol Všetaty)

2. Kulíšek Matěj (TJ Sokol Všetaty)

3. Skřipský Tomáš (SK Liběchov)

Tři ročníky a celkem patnáct turnajů. Z toho třicet tři pohárových umístěných celkového pořadí seriálu ve čtyřech kategoriích. A samozřejmě také hodně nervů a legrace. To je bilance námi pořádaných Bodovacích Turnajů Mládeže regionu Mělník ve Všetatech, ve kterých mladí hráči možnost získat cenné herní zkušenosti. Tři sezóny plné vzrušujících soubojů ukázaly také perspektivu, ale i problémy pro mladé stolní tenisty v našem regionu. Bohužel, dále okresní bodováky pořádat nebudeme. Bylo to fajn a děkujeme...