5. BTM RSST

01.04.2023

Prvního dubna uspořádal oddíl TJ Sokol Všetaty ve své sokolovně Jarní Turnaj, pátý a poslední akci seriálu Bodovacího Turnaje Mládeže okresu Mělník. Sokol Všetaty je pořadatelem všech pěti turnajů pro sezónu 2022-2023. Na BTM jsou udělovány body podle umístění. Do celkového pořadí se započítávají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů okruhu turnajů.

První místo v kategorii U11 vyhrál Adam Nedbal (TJ Neratovice) před Františkem Pálou a třetím Markem Kozlem (oba TJ Sokol Všetaty). Zlatou medaili v kategorii U13 získal František Pála (TJ Sokol Všetaty), stříbro brala Petra Suková (SK Liběchov). Bronz získal Jonáš Luzar (TJ Sokol Všetaty). První místo v kategorii U15 bral Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty) před druhým Tomášem Skřipským a třetím Vojtěchem Pecinovským (oba Sk Liběchov). Všechna tři medailová umístění v kategorii U19 brali hráči ze Všetat. Vyhrál Matěj Kulíšek před Františkem Štichem a Štěpánem Chloupkem (všichni TJ Sokol Všetaty).

V celkovém pořadí Mělnického Bodovacího Turnaje Mládeže získal pohár za první místo v kategorii U11 Adam Nedbal (TJ Neratovice) před Františkem Pálou a třetím Markem Kozlem (oba TJ Sokol Všetaty). Konečné pořadí kategorie U13 BTM 2022/2023 opanoval domácí oddíl ze Všetat. První místo v kategorii U15 bral Pavel Frydrych, před Františkem Pálou a Jonášem Lazarem (všichni TJ Sokol Všetaty). Stejně jako kategorii U13, tak i kategorii U15 měla stejného vítěze. Stal se jím Pavel Frydrych (TJ Sokol Všetaty). Druhé místo získal Tomáš Skřipský (SK Liběchov) před třetím a nepřítomným Martinem Fafkem (TJ Neratovice). V celkovém pořadí kategorie U19 se opakovalo pořadí z posledního turnaje. Vyhrál Matěj Kulíšek před Františkem Štichem a Štěpánem Chloupkem (všichni TJ Sokol Všetaty).

Regionální Bodovací Turnaje Mládeže ve stolním tenise pro mládež je událostí, která přináší vzrušení a radost nejen hráčům, ale i divákům. Je to skvělá příležitost pro mladé hráče ukázat své schopnosti a získat cenné zkušenosti. Tyto turnaj nejsou jen o soutěžení, sbírání bodů, medailí, ale také o podpoře a rozvoji mladých hráčů regionu  Buďme svědky jejich růstu a úspěchů na tomto okresním prestižním turnaji ve stolním tenise.