5. VC CST 22/23

18.03.2023

Za účasti celkem 56 hráčů se včera hrál ve čtyřech věkových kategoriích Jarní turnaj. Šlo o šestý, tedy poslední, turnaj základní části 9. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

Dopoledne se hrála kategorie U11 a vyhrál ji Dominik Navrátil z TTC Praha před Adamem Burešem ze stejného oddílu. Třetí místo bral František Pála ze Sokolu Všetaty.

Souběžně se ještě hrála kategorie U15, kterou vyhrál Tobiáš Blecher z TJ Neratovice před Denisem Baladránem z TJ Sokol Lysá na. L. Třetí místo vybojovala Tereza Vyvialová z TJ Sokol Všetaty.

Odpolední program, kdy hrálo 19 hráčů v kategorii U13 a 13 hráčů v kategorii U19. Dvouhry kategorie U13 vyhrál Jáchym Bašta z domácího oddílu TTC Praha před Denisem Bedenkem z TJ Čistá. Třetí místo uhrál Matěj Hloch z TJ Sokol Roztoky.

Další odpolední kategorií byla U19, v které se sešlo čtrnáct hráčů. Ve finále dvouhry porazil hráč našeho oddílu TJ Sokol Všetaty, Tomáš Jablončík svoji oddílovou spoluhráčku Terezu Vyvialovou. Třetí místo vybojoval Michal Vajda z domácího klubu TTC Praha.