7. RPŽ 21/22

11.11.2021

Ve středu 10.10.2021 odehráli obě dvě žákovská družstva ze Všetat dvojzápas sedmého kola Regionálního přeboru staršího žactva okresu Mělník.

V prvním utkání mezi TJ Sokol Všetaty "A" a TJ Neratovice nastoupili k úvodní čtyřhře dvojice Kulíšek-Bartoníčková a poměrně hladce vyhrála nad neratovickou dvojicí Blecher-Homola. Za první žákovské družstvo nastoupila v základu Lucie Bartoníčková, které po utkání pospíchala odehrát následující utkání OP1 do Neratovic. Důvodem jejího záskoku byla už druhá karanténa Františka Šticha v krátké době. Lucii doplnil v kádru Matěj Kulíšek a Jakub Kavala, oba s lehčími zdravotními problémy. TJ Sokol Všetaty A zvítězil nad TJ Neratovice 7:3. Body domácích: Kulíšek Matěj 2:1, Bartoníčková Lucie 3:0, Kavala Jakub 1:2, body hostů: Homola Ondřej 0:1, Blecher Tobiáš 2:1, Špaldoň Šimon 1:2, Spousta Ondřej 0:2.

V druhém souběžně hraném utkání přivítalo naše Béčko žákovské družstvo TJ Kralupy. K úvodní čtyřhře nastoupila nově sestavená dvojice Plešingr-Vyvialová proti hostující dvojici Bárta-Umlauf a zvítězila ve třech setech. Druhý žákovský tým ze Všetat v základu s Plešingrem, Judákem a Vyvialovou přesvědčivě zvítězil se ztrátou jediného setu v poměru 10:0. Body domácích: Plešingr Martin 3:0, Judák Ondřej 3:0, Vyvialová Tereza 3:0, body hostů: Bárta David 0:3, Umlauf Petr 0:3, Šlemr Ondřej 0:3.