KPJM 21/22

23.01.2022

V sobotu dvacátého třetího ledna se čtyři všetatští hráči zúčastnily Krajského přeboru jednotlivců v kategorii U15 staršího žactva pro rok 2021/2022. Soutěž řídící Středočeský svaz stolního tenisu prostřednictvím své Komise rozhodčích se konala ve sportovní hale SKST Vlašim. Naše žákovské družstvo mělo na turnaji zastoupení ve dvojici našich nejlepších dívek, Adéle Kůsové a Lucie Bartoníčková a dvou chlapců, Matěje Kulíška a Františka Šticha.

V dívkách postoupily naše obě hráčky do vyřazovací části. V celkovém pořadí skončila Adéla na čtvrtém místě a Lucie na sdíleném pátém místě. Celkově zvítězila vlašimská Holejšovská. Obě naše děvčata pak ve čtyřhrách obsadili skvělé druhé místo.

V chlapcích sestoupili naši oba hráči do vyřazovací části turnaje. V útěše pak oba postoupili až do finále, ve kterém zvítězil Matěj nad Františkem. Celkově zvítězil Krček ze Slaného. Oba chlapci pak ve čtyřhrách obsadili třetí místo.