RPJM 22/23

26.03.2023

V neděli dvacátého šestého března se konaly Regionální přebory jednotlivců mládeže pro rok 2022/2023 ve sportovní hale TJ Neratovice. Náš mládežnický oddíl měl zastoupení devíti hráčů ve čtyřech kategoriích. V kategorii U11 nás reprezentovali Laura Cibulková, František Pála a Marek Kozel. V kategorii U13 to byla Zuzana Múčková a Jonáš Luzar. V kategorii U15 se přihlásila do turnaje Tereza Vyvialová a Jan Pomrhonc. V kategorii U19 za náš oddíl nastoupila dvojice František Štich a Matěj Kulíšek.

I přes malou účast v okresním turnaji, který měl být vrcholnou akcí sezóny, přivezla mládež Sokolu Všetaty celkem čtyři medaile a z toho jeden titul Regionálního přeborníka pro sezónu 2022/2023.

A to právě v nejmladších žácích U11 se podařilo Františkovi Pálovi v nervy drásajícím finále porazit Adama Nedbala a vybojovat první místo a titul Přeborníka. Na třetím místě skončil další náš hráč Marek Koze. Páté místo obsadila Laura Cibulková.

V mladších žácích U13 se podařilo Jonášovi Lazarovi vyhrát skupiny a projít přes Nelahozevského Varhulíka do semifinále, kde ho ale zastavil pozdější vítěz Kristyán Fikejs. Jonáš pak v souboji o třetí místo podlehl Petře Sukové z Liběchova. Zuzana Múčková obsadila jedenácté místo.

V kadetech postoupila Tereza Vyvialová ze své skupiny z prvního místa, ale ve čtvrtfinále ji porazil Tomáš Skřipský z Liběchova. Kadetský titul Přeborníka okresu získal Martin Fafek z domácího oddílu. Jan Pomrhonc se umístil na jedenáctou pozici.

V juniorské kategorii vyhrál titul Přeborník okresu Patrik Koudelka z Nelahozevsi, který ve finále porazil našeho Matěje Kulíška. Třetí místo a bronz bral další všetatský hráč František Štich.