TOP 10 RSST 23/24

27.04.2024

V sobotu dvacátého sedmého dubna se konal ve Všetatech třetí ročník výběrového turnaje TOP 10 nejlepších hráčů umístěných dle získaných procent z regionálních soutěží staršího žactva, první, druhé a třetí třídy. Předchozí ročníky měli zastoupení v hráčích soutěží žactva a první třídy, ale v letošním roce se povedl zrealizovat turnaj pro všechny regionální soutěže Mělnicka. Na závěrečný akci sezóny 2023/2024 dostali pozvánku čtyři desítky nejlepší hráčů dle získaných procent ze soutěže ročníku. Byli oslovení i dvě desítky náhradníků s méně než 50% utkání v soutěži.

Účast hráčů mírně poznamenalo období chřipek a nemocí z nachlazení. Plnou účast deseti hráčů splnila první třída. U staršího žactva, druhé a třetí třídy byla účast osmi hráčů v poli. Na prvním stupni se hrálo systémem dvou skupin po pěti, nebo čtyř hráčích. V základních skupinách hrál každý s každým. Na druhém stupni dva nejlepší hráči z obou základních skupin postoupili do finálové skupiny o první až čtvrté místo, do které si každý hráč přinesl výsledek s postupujícím ze své základní skupiny. Zbývající hráči hráli stejný skupinový systém o páté až osmé, popřípadě desáté místo, dle účasti hráčů v jednotlivých kategorií.

Pořadí dvouhry TOP 10 soutěže první třídy RSST Mělník 2023-2024:

1. Košatý Jan (Neratovice), 2. Holeček Jiří (Kralupy), 3. Kruml Jan (Dřínov), 4. Krojidlo Jan (Neratovice), 5. Gecašek Marek (Nelahozeves), 6. Káš Pavel (Dřínov), 7. Jablončík Tomáš (Všetaty), 8. Holan Josef (Kralupy), 9. Polák Jiří (Dřínov), 10. Motlová Michaela (Nelahozeves).

Pořadí dvouhry TOP 10 soutěže druhé třídy RSST Mělník 2023-2024:

1. Kavala Jakub (Všetaty), 2. Kubíček David (Všetaty), 3. Chloupek Štěpán (Všetaty), 4. Vít Miloslav (Liběchov), 5. Horák Milan (Byšice), 6. Vais Jindřich (Byšice), 7. Prokeš Filip (Pšovka), 8. Koudelka Patrik (Nelahozeves).

Pořadí dvouhry TOP 10 soutěže třetí třídy RSST Mělník 2023-2024:

1. Kavala Jakub (Všetaty), 2. Frydrych Pavel (Všetaty), 3. Hamák Václav (Nelahozeves), 4. Pilinský Michal (Mlékojedy), 5. Ducháčková Lucie (Všetaty), 6. Musil Adam Matyáš (Neratovice), 7. Ducháček Milan (Všetaty), 8. Hamák Daniel (Nelahozeves).

Pořadí dvouhry TOP 10 soutěže žactva kategorie U15 RSST Mělník 2023-2024:

1. Frydrych Pavel (Všetaty), 2. Hanišák Lukáš (Odolena Voda), 3. Luzar Jonáš (Všetaty), 4. Múčková Zuzana (Všetaty), 5. Novák František (Odolena Voda), 6. Pála František (Všetaty), 7. Hanišák Tomáš (Odolena Voda), 8. Fikejs Kristián (Nelahozeves).

Nejlépe umístění obdrželi cennou trofej v podobě poháru a medaili. Vítězové finále a útěchy dostali poukaz na klobásu a pivo zdarma. Celý turnaj proběhl v přátelském duchu a na turnaj se bylo podívat i několik diváků z řad místních stolních tenistů. Děkujeme a těšíme se na další ročník "TOP 10" v roce 2025.